View Single Post
  #116  
Old 05-25-2015, 11:05
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Farkas View Post
Szia!

Én ha MF vagyok akkor semmi pénzért nem használok lovat(nagyon max ha mindenképp be akarok ütni valakit és márként nem megy). Az íj elit kombóban ugye az a jó hogy ha nem vagy gépnél és nem támadtál ki akkor tisztességes védelmed van, ha meg kitámadsz akkor általában gép elé mész amikor csapódsz. Az elit meg megadja azt a lehetőséges hogy kitámadj.

Szöviben szerintem azért nem látsz mostanában(1-2 éve én is voltam íj-elit sőt íj-elit-ló szöviben is) mert a lónak nagyobb a támadása, ha meg otthon van nem baj ha nincs olyan nagy védelmed mert egy szövi könnyebben néz körönként távol mint egy MF és ha baj van akkor küld egy SMS-t vagy védelmet hogy ne üssön be a sereg.

Összefoglalva szerintem azért nincs mostanában annyi elit mert a szövik rámentek a minél nagyobb támadó erőre és a védelmet meg a 4 tog összegzett aktivitása adja. MF-nél meg ezt a 4-szeres aktivitást pótolja az elit védelme a lóval szemben.
Sosem volt igazán divat az elit-íj felállás.. szöviknél egyszerűen azért, mert az ember tart bent pénzt, és ha jönnek a lovat íjra cseréli, így nagyobb a védelme, mint elitekkel.. ha meg menni kell, a lovakkal nagyobbat üt.. viszont most már egyre kevesebb ember tud/akar játszani, közülük sokan csak átveszik gondolkodás nélkül azt, amit másoktól látnak(legalábbis amióta újra játszogatok, nagyon ezt tapasztaltam..)
Amit mondasz, hogy bekér íjat.. ha jól indítod a sereget, nem fog tudni íjakat behívni..
__________________
same old song..
Reply With Quote