View Single Post
  #1375  
Old 09-01-2010, 15:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Fél éve megy a beszélgetés erről a dologról, nem nevezném rögtönnek a változást....
Sietésre sincs szükség (hacsak nem sokan igénybe vennék a kedvezményes fordulás lehetőségét a tamagocsi helyett), de szerintem is lerágott csont már ez kicsit.
Rajtad múlik a többi.
Azt gondolom, hogy elég diplomatikus választ adtam. Többször is. Ezek után lehet még 80-szor kérdezni, hogy mikor lesz, ugyanúgy 80-szor nem fogom megmondani.

Miért?

a, Ilyen bunkó vagyok, és kész.
b, Mint mindenhol a számítástechnikai iparban, a Hódítós fejlesztésekkor is vannak előre nem látható események, menet közben szükségessé váló módosítások, külső tényezők stb. Öröm nézni a hatalmas szoftvergyártókat, amint bejelentenek egy dátumot, majd eltolják egy második időpontra, majd egy harmadikra, később egy negyedikre. Én is tehetném ezt, és lehetne tippelgetni, hogy vajon a harmadik, a negyedik, vagy az ötödik bejelentett időpont lesz az igazi. Ennek semmi értelmét nem látom. Amikor elkészül, akkor be lesz vezetve (ha be lesz!). Nem kell álmatlan éjszakákat eltölteni, azt várva, hogy holnap lesz, majd hatalmasat csalódni, hogy mégsem.

A két lehetőség közül szabadon választható.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote