View Single Post
  #31  
Old 06-01-2009, 19:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
Remyvel beszéltük, hogy az is érdekes lenne, ha a kovácsolásnak is lennének szintjei és ezzel jobb cuccokat tudnál létrehozni, szval alap kovácssal ne akarj fénykardot csinálni
Plusz ha kovácsolásnál használnál zöld lötyit, akkor életlopós lehetne (a sebzés bizonyos %-ában), másik lötyivel meg manalopós.
Ez teljesen jó, de amíg 2-4-eket sebzel a kardodda, akkor milyen %-ot óhajtasz "életetszívni"?
Szóval az ötlet jó, Remy már bent is felvetette, mondtam írja ki ide, de aszondta, lusta

Szóval amíg 1.000. szintű karakterekkel is csak 4-5-6-7 sebzést tudunk kihozni az űbertáp zsiványkardokkal, addig nem látom értelmét egy manaszívó kardnak például.
Főleg hogy ott, ahol ennek értelme lenne (tehát az erősebb moboknál), ott alig találod el. Pl egy zsiványt, vagy Őrt, vagy Szellemet, stb elég ritkán tudod simán, karddal megvágni.
Tehát az élet/mana lopás olyan elenyésző, hogy tulajdonképpen felesleges.

Ez alól kivételt képez az ötlet akkor, ha:
1. emelkedni fog a harci tevékenység sebzése (már voltak erre javaslatok)
2. pl a sebzés 50%-át beadja szívás gyanánt.
Azért ha ütésenként sebzel 7-et, kétkezes harccal 8-at, és körönként 3x támadsz, akkor 12 ÉP-t le tudsz szívni / kör.
Ha az egyik kezedben ÉP a másikban VP szívó kard van, akkor szerintem ez teljesen jó!
Az azért már egyáltalán nem elhanyagolható mennyiség.

Főleg, ha az Energiaszíváshoz hasonlóan amit rádtölt, azt az ellenségtől el is veszi...

Még úgy is reálisnak mondanám, hiszen a max sebzésed mondjuk 2 karddal 30. szinten 36, amiből 12-t te megkapsz ÉP/VP-ben.

Persze rögtön lehetne mondani, hogy bezzeg a varázslatok csak 10-15-öt sebeznek...

Igen. De a varázslat mindig betalál. Ráadásul a földrengés egyszerre több ellenfelet is sebez. És ugye a karddal történű ütésen nem mindig találnak be. Tehát szerintem nem lenne eldurvítva a harc a varázslattal szemben, nagyjából rendben lenne. (Magánvélemény.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links