Thread: Foci
View Single Post
  #372  
Old 12-23-2009, 00:40
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
és Essien gólja elött is vezetett a chelsea
Ezt fejtsd csak ki bővebben...

Amúgy relatív a fontosság. Amúgy is nettó hülyeség fontosságnak hívni, sokkal inkább az kellene számítson, hogy milyen fontos meccsen lőtte. Mert ugye Essien gólja nem volt fontos úgymond, mivel kizúgott a Cselszki, Iniestáé meg a legfontosabb volt, mert szorított helyzetben volt a Barca és kiesett volna 1 percen belül a picsába ha nem lövi be.
De ettől Iniesta gólja még egy tucatgól lesz, hetente 10 ilyet lőnek Európa-szerte, CRonién lehet vitatkozni, de a vicc egyértelműen Iniesta második helye.
Amúgy tudjuk, legalábbis én tudom mire osztják, és BL elődöntőben egy vezetést megszerző, technikailag százszorta nehezebb, ráadásul védhetetlen és látványos gól szerintem jobb, mint 40ről egy tolás után ráküldeni, hogy a gyík kapus hátha benyeli, egy BL negyeddöntőn, ahol a Porto csak azért nem picsázódott el első meccsen, mert példátlan módon két nappal előtte volt az MU-nak fontos bajnokija
Szóval nagyon is tisztában vagyok a körülményekkel, és úgy érzem MU szurkolóként, hogy az utált Cselszki Essienje jóval nagyobb és legalább olyan fontos gólt lőtt, mint Cristiano Ronaldo. Grafite gólja tényleg csak simán májer, bár tegyük hozzá, német bajnoki rangadón volt, a fontossága annyira nem elhanyagolható amint írod, még ha tényleg nem is veszi fel a versenyt a BL-lel.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote