Thread: 1A események
View Single Post
  #14054  
Old 11-05-2015, 16:07
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
nem tudom hogy ati kit tiltogat és kiben forrnak az indulatok

de hogy tiszta vizet öntsek a pohárba
leírom az álláspontunkat
volt egy szobeli mnt-nk a gunosokkal
amit az egyik tagjuk megszegett 2-3 hete
azota egy uzenet sem jott hogy bocsi uj srác nem tudta vagy akármi
igy 8 igen és 2 nem szavazat után eldöntöttük hogy érvénytelennek tekintjük és kihasználjuk

elég nagy genyóság lehet az ő szemszögükből
de ez csak egy játék
és igy legalább nem a nagy semmire készultunk/készultek a srácok évekig mielött én is belecsöppentem a dragonba

meg aztán ahogy jocó is irta a gunosokat sose szabad leírni
lehet hogy egyszer még lesz ennek böjtje, és most csak altatnak hogy lankadjon a figyelmünk
Volt új tagunk? Nahát.

Sajnos az egész helyzetre semmit nem tudok reflektálni, mert kicsit gáznak érzem, hogy konkrétan azt sem tudom megmondani, hogy mikor léptem be utoljára. Vmi mnt tényleg rémlik a dragonosokkal, mert emlékszem, hogy mérges voltam, amikor visszasunnyogtak a nagy országaik és nem lehetett ütni őket vmikor ezer éve. Ha ez az egész meg így történt, ahogy Jack mondja, akkor morálisan tényleg megkérdőjelezhető az egész történet, nem szavazni kellett volna, hanem írni egy zöldet Zolinak, hogy "ez és ez miatt úgy döntöttünk, hogy bontjuk az mnt-t, van egy hetetek felkészülni"

(Ha ez megtörtént, akkor sorry, simán elképzelhetőnek tartom, hogy 1 hét alatt nem olvasta el)

Talán épp Jack emlékezhet rá, hogy asszem a Pannonos mnt bontás előtt 2 héttel szóltunk.

Részemről pedig a legrémisztőbb dolog az, hogy semmilyen reakciót nem váltott ki belőlem ez az egész történet, én mondtam Zolinak párszor hogy dobjuk szét a klánt, mert csak az nem üt be, aki nem akar, de ez mégsem történt meg sosem, önző módon meg nem akartam kilépni.

Az is elszomorít, hogy elolvasgattam most itt a topicot, és mindenkit ismerek. Elvileg csupa ismeretlennek kellene itt írogatni, akik azt sem tudják ki vagyok, nem jó ez így...

Mindenesetre jó játékot, megnyugtatásul közlom hogy részemről mostanában nem fenyeget, hogy visszajövök játszani, kivéve ha Zoli vmiért úgy dönt, hogy verjünk el vkit, mondjuk a Dragont...

Ez esetben ígérem, hogy én szólni fogok előre, mert így korrekt.

Jó játékot mindenkinek, igazából nem is írtam volna, ha Jack üzenetét épp nem olvasom el.

Viszont egy dolgot nem értek, ha elvileg mnt volt, akkor mire volt a készülés évekig? Ez a rész még nem világos.
__________________
Remedy
Reply With Quote