View Single Post
  #1655  
Old 11-11-2010, 20:37
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
lehet, hogy neked logikus, de lehet, hogy másnak nem az. Mivel a többségünk itt nem ismeri egymást, ezért nem is ismerhetjük, hogy aki mondd valamit azt tényleg, hogyan is gondolta. Szerintem Ati nem szokott félremagyarázni dolgokat. Egyéni vélemény.

Attól még, hogy vityuval néha összeszólalkozunk én még kedvelem vityut néha csak ugratásból is beszólok neki ok nélkül, szimplán azért mert szimpatikus a srác, bár az írásaimból nem ez jön le. ilyen vagyok, nem tehetek róla
Én valahogy csak igen ritkán éreztem azt, hogy nem megint egy rosszindulató hozzászólás jön az enyémre, hanem csak ugratás. Volt ilyen tőled is, meg volt másmilyen is.
Az, hogy Ati mennyire szokott félremagyarázni dolgokat, kiderül az elmúlt pár órában született üzeneteiből is. Meg régebbiekből is.
Mert őt sem könnyű "füllentésen" érni, de most vagy törölte az üzeneteim közül, amit már többször is idézett tőlem, vagy nem úgy volt írva ahogyan mondta. Meg vagy nem akar emlékezni, vagy szándékosan ferdít, mikor nem tudom hanyadjára hívom fel a figyelmét, egy kifejezetten rosszindulató supportos válaszra amit kaptam, és egy kifejetten csak a rendszere hibájából megtörténhetett áthelyezésemre anarchba.
Akkor is belenyugodtam, hogy bármit megtehet indoklás nélkül, meg most belenyugszom, de akkor mondja azt : Nem vitázom, tévedhettem de akkor sem érdekelt meg sem. Nem kell itt alakoskodni állandóan.
Reply With Quote