View Single Post
  #8  
Old 03-28-2010, 16:04
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Ha a régi dolgok valóban jó ötletek akkor nem fognak elfelejtődni. Írd fel őket egy kis füzetbe úgy a biztos
Én hiába írom fel őket.

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Amíg a nagy fejlesztések a háttérben készülnek, miért ne kerülhetne bele a játékba néhány olyan kisebb fejlesztés, ami rövid idő alatt kivitelezhető?
Nem készülnek tudtommal jelenleg nagy fejelsztések a háttérben, mert Ati(ék) most a Hódítóval vannak elfoglalva.

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Mi az hogy semmit sem kell tennem? Azonosítanom kell a tárgyat amikor hozzájutok.
Azt most is kell. Viszont ha egyszer már azonosítottad, akkor semmit nem kell tenned ahhoz, hogy tudd a tárgyakról az adatokat. Ezt nem tartom jónak.

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Én azt az elvet vallom, hogy a játékot minden olyan elem élvezhetőbbé tesz, ami időt/energiát spórol meg a játékosnak.
A játék arra való, hogy eltöltsük vele az időt. Hogyha olyan játékot csinálna bárki is, amivel nem lehet eltölteni az időt, mert időt spórol meg a játékosnak, akkor arra nem hiszem, hogy nagy kereslet lesz.

Quote:
Originally Posted by Fanatixxx View Post
Szerintem minden ötlet legyen a legapróbb is helyet érdemel a témák között.
Ebben egyet értünk...

De azt még mindig nem sikerült áthidalni az ötletben, hogy vannak tárgyak ugyan olyan névvel, de különböző tulajdonságokkal. Azt hogy oldanád meg??

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Wtf? Ez milyen érvelés már? Feltételes módban írtam, mert jelenleg nincs így. (Tudom is én, hogy hogyan is van, csak egy logikai bukfencre akartam felhívni a figyelmet.)
Ahogy Te is írtad, csak lehetne neki, de nincs. Azaz nem tudja megjegyezni a tárgyak tulajdonságait, azaz jó volt az eredeti érv.
Azt írtam, hogy ahogyan Te sem, úgy a karaktered sem tudja megjegyezni. És ez igaz, mert jelenleg nincs ilyen jegyzetfüzete a karakternek. Ha lenne, akkor rossz lenne ez az érv, de akkor meg tárgytalan lenne az egész téma.

Last edited by Dus; 03-28-2010 at 16:26..