Thread: Jégkorong
View Single Post
  #5  
Old 10-30-2007, 11:59
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Elme View Post
Megrögzött Acélbikák szurkoló vagyok, rengeteg ismerősöm, barátom van a múlt és a jelen csapatából is. Mint ilyen, néha el szoktam menni külföldi meccsekkre is, ha időm engedi. Idén januárban volt szerencsém látni egy meccset Csíkszeredán (nyertünk 1:0-ra ugye Bogár, Kiss Ákos utolsó percben lőtt góljával). Nem is a meccs az igazán lényeges, hanem a körítés. Eljutottam végre az Erdélyi Hoki Szentélyébe, nem messze a helyi "B középtől" jutott hely a lelátón. A meccs kezdete előtt a helyi szurkolók elnyomták a székely himnuszt, öreg és fiatal, óvodás és napközis egyaránt énekelt. Sok helyszínen hallottam már "idegen" himnuszt, de ez volt az egyetlen helyszín, ahol borsózott tőle a hátam és szinte szégyelltem, hogy Dunaferr szurkoló vagyok. Többek között ilyen élményekért érdemes mérkőzésekre járni. Az idei évedben szintén szeretnék eljutni pár mérkőzésre Csíkba és jó lenne összehozni egy gyors hódítós-jégkorongos találkozót is egyúttal.
igen, 1-0-ra nyertetek akkor, de látom, hogy elfelejtetted megemlíteni az előző napi mérkőzés eredményét. sajnos nem voltam ott én azon a mérkőzésen, de remélem, hogy legközelebb már ott leszek én is, ha jössz Csíkszeredába hokimeccsre.

aki szeretné látni, hogy milyen a hangulat a székely himnusz alatt a csíki jégcsarnokban:
http://www.youtube.com/watch?v=QKRpF9qSoNE
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 10-30-2007 at 16:22..
Reply With Quote