Thread: Jégkorong
View Single Post
  #2  
Old 10-30-2007, 10:18
Elme's Avatar
Elme Elme is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 216
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Megrögzött Acélbikák szurkoló vagyok, rengeteg ismerősöm, barátom van a múlt és a jelen csapatából is. Mint ilyen, néha el szoktam menni külföldi meccsekkre is, ha időm engedi. Idén januárban volt szerencsém látni egy meccset Csíkszeredán (nyertünk 1:0-ra ugye Bogár, Kiss Ákos utolsó percben lőtt góljával). Nem is a meccs az igazán lényeges, hanem a körítés. Eljutottam végre az Erdélyi Hoki Szentélyébe, nem messze a helyi "B középtől" jutott hely a lelátón. A meccs kezdete előtt a helyi szurkolók elnyomták a székely himnuszt, öreg és fiatal, óvodás és napközis egyaránt énekelt. Sok helyszínen hallottam már "idegen" himnuszt, de ez volt az egyetlen helyszín, ahol borsózott tőle a hátam és szinte szégyelltem, hogy Dunaferr szurkoló vagyok. Többek között ilyen élményekért érdemes mérkőzésekre járni. Az idei évedben szintén szeretnék eljutni pár mérkőzésre Csíkba és jó lenne összehozni egy gyors hódítós-jégkorongos találkozót is egyúttal.
__________________
Egész életemben arra kényszerítenek, hogy tudatlanságomat kifecsegjem és tudásomat elhallgassam.
Reply With Quote