View Single Post
  #3153  
Old 10-05-2012, 15:08
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Hasznos lett volna, hogy ha magához a témához is hozzá szólsz, de sebaj. Hátha a következő hozzászólásod arra is kiterjed.
Én a magam részéről a témában a korábbiakban hozzátettem, amit akartam. Innentől kezdve engedtessék meg, hogy tévképzeteket oszlassak el, ha bántja a szemem.

A többihez hozzászólva: ha tényleg nincs fogalmad arról, hogy hogyan hasznosítsd a fent említett személyiségeket akár tolvajként, akár hadisként, hogy mikor éri meg és mikor nem választani első személyiségnek,akkor ajánlom nyiss egy témát erről a fórum megfelelő részébe és ne a Megbeszélésekben nézd hülyének azokat, akik próbálnak kiigazítani.

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
(u.i.:Igen, nem lehet mind ugyanolyan erős, mert akkor a több szemesek sokkal előrébb lesznek, mint kevesebb pupillájú barátaik. Ezzel is tisztában vagyok, még mielőtt még jobban nekem esel.)
Nem estem Neked. Természetes, hogy a régebbi játékosok mögött több évnyi tapasztalat búvik meg és ettől hatékonyabban lesznek, de egyik személyiség (vagy azok összessége) sem nyújt olyan előnyt, amit ne lehetne kiegyenlíteni odafigyeléssel, tudással. Magyarán nem a személyiségeik száma határozza meg, hogy mennyivel vannak előrébb, hanem a tudásuk.
Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
u.i.2:A tudós, gazdálkodó, építész, kufár, kereskedő, túlélő mind univerzális szem, amit mind a tolvajok-hadisok-és varázslók is tudnak használni. Ellenben a harcos, vándor, tábornok mind kifejezetten hadis, tolvajok számára tized annyi előnyt sem nyújt. A tolvajnak ilyen formában csak a 'tolvaj szem' marad.
A logikádat követve akkor az orknak csak a tábornok marad, a gnómnak meg semmi, mert csak "univerzális" szemeket tud értelmesen hasznosítani? Ez butaság.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote