View Single Post
  #14  
Old 11-24-2009, 19:31
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Az átalakitásukat én is támogatom, de semmiképpen se legyen erősebb egység,mint a lovas.
Nézd, nem logikus, hogy van egy egység, aminél van támadó ÉS védőerőben is erősebb egység, vagy valamelyikben ugyanolyan, és egy másikban erősebb...

Mivel a védőnek nincs semmi támadóereje, a támadónak meg smemi védője, teljesen logikusnak tűnik, hogy a saját ágán ő a legjobb. Úgy, mint ahogy az elithez képest a lovas és az íj.

Szerintem 7 támadópont támadónak, és 7 védőpont védőnek. Így logikus. Az elfek meg 28% helyett 30% toronyíjat tartanak maximum, vagy bevállalják, hogy néha beütik őket földre. Mert attól még, mert passzívan játszanak, őket is érheti támadás.

De ha nagy problémánk látjátok, simán lehet rá maluszokat alkalmazni. Pl. dupla kajafogasztás, vagy bármi...Nem nagy dolog, de mégis, ha több kaját eszik, több pénz megy el a támadásra...Bár ez nem sok, hisz ugye a föld a legnagyobb érték, mint tudjuk.


Viszont gondoljatok bele, hogy hogy kibővítené a stratégiai / taktikai arzenált. Most van hadiban ugye mindenféle felállás, amit tovább színesítene. Nekem minden esetre tetszene...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dus For This Useful Post: