Thread: Személyiségek
View Single Post
  #1  
Old 03-24-2013, 13:05
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Személyiségek

Sziasztok! 2 év távollét után ismét aktív részvevője lettem a Hódító közösségnek. Azt vettem észre, hogy rengeteg lett a személyiséges ország.
Arra gondoltam felvetem az ötletem és majd ti eldöntitek jó vagy sem. Volt már több megvalósult ötletem, lehet ez is a leírtak után jónak fog tünni...vagy nem.

Nos arra gondoltam, hogy mivel már elég sok a 4-10 személyiség közötti ori (és ez csak bővül), hogy lehessen dupla személyiség. Például 4 személyiségért járna egy dupla. PL: 4 személyiséges orinak lehetne dupla vándor személyisége (spéci névvel) ekkor például a körök még közelebb jönnének mint eddig, de a 2 kör természetesen megmarad. Ugyanígy lehetne 4 szemért dupla harcos illetve dupla akármi. Viszont azon is gondolkodtam, hogy ha egy 8 szemes ori bevált egy dupla tudóst, és dupla tábornokos orira, azt nem igen fogja meg az elf már. (jelenleg azért az über hadis orkokat is levédi az elf) ezért lehetne védő szemet is választani (jelenleg úgy tudom nem lehet), de lehet ez nem is kellene. A 4 személyiség csak egy ötlet, ha azt érzitek kevés, akkor lehetne 5-től beváltható is, mert azért gondolni kell a további 1-.2 évre is...


Csak egy ötlet, de gondolkodjatok rajta...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links