View Single Post
  #17  
Old 06-25-2013, 09:37
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Egy masik temaban mar szoba kerult, hogy tobb embernek is tetszene egy olyan valtoztatas ami korlatozna a tamadasok tobb korre valo inditasat. Elsore legyen ez a szam mondjuk 10 kor. Szoval ha 10 koron kivul szeretnel tamadni a jatek kiirna, hogy nem teheted mert az ellenfel tul messze van. De ez nem fix, csak irtam valamit ami szerintem elfogadhato lenne. A klantamadasoknal is belehetne ezt vezetni, ezzel elkerulnenk a veletlenul tobb 100 korre kuldott klanseregeket es a kicseszesbol a tavolban nagyon zavaro minimal " tamadasokat" is.

Anarchosok velemenyet is varom, hogy naluk ez milyen valtozast jelentene, de nem hiszem, hogy tul sok problemat okozna. Nem tudom Ati mennyire menne bele egy nem kollektiv valtoztatasba.
Szierntem 10 v 20 körre sereget küldeni normálban nagyobb hátrány mint előny. Persze, egy visszakérdezés beleférne, mert ha véletlenül a szövisegítség bejelölve marad, és 12 körre leverték a szövimet ,akkor az már tényleg durván nagy melléfogás...

anarchban meg aztán totálisan kiszúrás lenne. 900-ból 60 aktív ori van D-ben. Még ha akarnál se tudnál 10 körön belül támadni ))
persze nem saját országra meg nem küldesz ki sereget 10 körre.

inkább a támadó akciók számának növelését kéne szem előtt tartani, nem elvenni a lehetőséget.
Reply With Quote