View Single Post
  #3976  
Old 11-19-2013, 07:59
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
De mégis a magyar bajnokság heti 8 mérkőzéséből 7-t közvetít a TV. Mert erre van a legnagyobb igény. A magyar bajnoksághoz van rendezve forduló-beharangozó műsor és nagyszabású összefoglaló műsor a forduló végeztével.

Nem győzöm hangsúlyozni: nem az számít ez esetben, hogy te mit nézel. Hanem, hogy az emberek többsége mit néz. És az emberek többsége inkább a magyar bajnokikat követi figyelemmel, mint más ország bajnokságát.

Elég szégyen, hogy nem szerethető szívből a bajnokságunk, és hogy a mai fiatalok nem tudnak abban felnőni, hogy milyen élmény egy dupla bajnoki-rangadón szotyizni és szurkolni, miközben Albert, vagy Nyilasi rúgják a labdát. Ha ezt szívnák magukba 4 éves koruktól, akkor magasról tennének a Real Madridra, vagy a Machester United-re, meg Messire, vagy CR-re. És lenne egy olyan közösségi élmény, ami összekapcsolja az embereket, a társadalmat, összeköti a generációkat és kiváló hétvégi kikapcsolódást nyújt az egész családnak. Egyelőre nem szabad feladni azt a célt, hogy mindez visszatérhet. Pontosan ezért kapja meg a labdarúgás még mindig a megfelelő állami támogatást.
gondolom, arról beszélsz, ahol a gerincnélküli Nyilasi, a kaszinós Bodnár, meg az alkesz Puhl Sanyi grafikonozik, meg a stábtagokból verbuvált nézők tapsolnak minden szarnak...
kétszer néztem bele, kész röhej a műsor

egyébként meg igenis számít, hogy én mit nézek, mert az emberek nagy része úgy gondolja, mint én, attól függetlenül, hogy Te nem így látod...
a legnagyobb hiba szerintem az, hogy minden meccs közvetítve, nézd meg okoséknál: németek, szombat 15.30 5-6 meccs, angol szombat 16.00 5-6 meccs, olasz vasárnap 15.00 5-6 meccs és azt adja, amit a legnagyobb érdeklődés övez... nálunk meg megnézhetsz minden Bikficlábúak-Szerencsétlenek összecsapást... jó hogy nem megy a paraszt meccsre, amikor tv-.ben is látja....
sztem......
Reply With Quote