View Single Post
  #3973  
Old 11-18-2013, 22:15
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
ez butaság
a Fradi kap érte mondjuk 2 milliót, a DSF-nek meg kellene fizetni 20-at
jó az olcsó szar inkább....

én pl. 1000x jobban érdeklődöm a foci iránt, mint a magyar "foci" iránt...
így is szoktam a meccseket is nézni, semmi magyar, max a válogatott (de az utsó két meccsüket 20 percig néztem)

Simán meg tudnák tenni, hogy műsorra tűzik a német bajnokikat, ahogy műsorra tűzik a spanyolt, olaszt, vagy angolt is.
De mégis a magyar bajnokság heti 8 mérkőzéséből 7-t közvetít a TV. Mert erre van a legnagyobb igény. A magyar bajnoksághoz van rendezve forduló-beharangozó műsor és nagyszabású összefoglaló műsor a forduló végeztével.

Nem győzöm hangsúlyozni: nem az számít ez esetben, hogy te mit nézel. Hanem, hogy az emberek többsége mit néz. És az emberek többsége inkább a magyar bajnokikat követi figyelemmel, mint más ország bajnokságát.

Elég szégyen, hogy nem szerethető szívből a bajnokságunk, és hogy a mai fiatalok nem tudnak abban felnőni, hogy milyen élmény egy dupla bajnoki-rangadón szotyizni és szurkolni, miközben Albert, vagy Nyilasi rúgják a labdát. Ha ezt szívnák magukba 4 éves koruktól, akkor magasról tennének a Real Madridra, vagy a Machester United-re, meg Messire, vagy CR-re. És lenne egy olyan közösségi élmény, ami összekapcsolja az embereket, a társadalmat, összeköti a generációkat és kiváló hétvégi kikapcsolódást nyújt az egész családnak. Egyelőre nem szabad feladni azt a célt, hogy mindez visszatérhet. Pontosan ezért kapja meg a labdarúgás még mindig a megfelelő állami támogatást.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote