View Single Post
  #79  
Old 11-09-2014, 22:28
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egyéniben szabizhatsz, de klánszabi hamar elfogy.. viszont éjszakai szabival lehetne olyan embernek is nem elf orija, aki éjjel nem tud lenni és nem gyengítené a klánt.. a jelenlegi helyzet elég furcsa.. mivel kb nincs élet A-ban, így nincsenek ezek a "hibák" megbosszulva..
De en lattam hogy volt aki kiszurte, tobbszorosen is

Quote:
Nem is feltétlen a jelenlegi újakhoz kell igazodni.. estlegesen a játék terjesztését/reklámok/promóciók általi népszerűsítés lehet abba az irányba koncentrálni, akiknek szánni szeretnénk..
Van benne valami, de ugye ahhoz sokkal tobb beiras kellene itt, ha eszre vetted mindig ugyan azok vitatnak mindent es akkor a tobbi haborog kesobb.

Quote:
Igazából én nem szeretnék olyan irányvonalat felvenni, ahol nem nagyon kell gondolkodni.. de pl a 10 perces körök, számomra egy lépésnek tűnik, ebbe az irányba..
En sem szeretnek csak azert jatszani hogy a gombokat nyomogassam, de 10 perces korok csak azoknak a jatekosoknak celszeru akik ra is tudjak szentelni a nap nagyreszet, hogy allandoan figyeljenek. Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehetne korulkerdezni hany jatekost erdekelne egy speed csoport ahol 10 percenkent van valtas, es ha van egy csoportra eleg jatekos ki lehet probalni.

Quote:
Számomra nagy kérdés, hogy mennyit lenne célszerű feláldozni a játékból azért, hogy népszerűbbé váljon? Van-e egy határ, amit nem lépünk át? Esetleg vannak-e olyan elemek, amik bármi áron meg kellene, hogy maradjanak, mégha adott esetben az valamelyest a népszerűség rovására megy? Vagy alapjaiban rugjuk fel a hódítót és egy új játékot célzunk meg?
Bár én csak egy játékos vagyok a sokból, aki ráadásul szk-n és szabin van, ahogy Pool is mondta..
Valamit, valamiert ugye? Azert egy hatert en huznak valahol. A hoditot egeszjeben nem kell felrugni, csak nehany reg vart ujjitas es mehet tovabb. Nehany uj elem, nehany kep az alap attol meg marad harcolunk, lopunk stb..
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/

Last edited by Ghosti; 11-09-2014 at 23:55..
Reply With Quote