View Single Post
  #3  
Old 05-21-2006, 09:39
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Felmerült bennem a kérdés, hogy a klánlétszámoktól függő korlátozások miért csak katonai akciókra vonatkoznak. Egy egy fős klánban lévő varis tolis jelenleg vígan ártózhat egy többfős klánt, mert katonailag csak minimális károkat lehet neki okozni. Szerintem valamit tenni kéne ez ügyben. Első lehetőség, hogy a katonai akciók közül csak a földszerzésre vonatkozzon a korlátozás. A második, hogy a vari és a toli akciók mértéke is függjön a klánok méretétől. További javaslatokat, és véleményeket várok.
Elméletben ez szépnek tűnik, de gyakorlatban nem igazán számít, mert:
1. Nincs klánszintű toli akció
2. Nincs klánszintű vari akció
3. Ha toli vagy vari akciót indítasz, akkor csak egyéniben teheted, ahol viszont eleve korlátoz a pontszámkülönbség, ami lehetetlenné teszi, hogy nagy ori bántson kis orit...
A módosításnak csak akkor lenne értelme, ha lennének klánszintű vari és toli akciók, amire nincs túl nagy esély, így viszont csak azt érnénk el, hogy az 1/a-ban amúgysem túlságosan támogatott varis és tolis orikat méginkább kiszorítnaánk a játékból, ami nem túl szerencsés, lévén kötelező az 1/a-ban játszani, hacsak nem szeretnéd törölni az oridat, amivel fél éve játszol legalább...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.