View Single Post
  #18  
Old 10-09-2009, 09:02
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arty View Post
Sziasztok!



Én a bővítésekkel kapcsolatban olyan ötlettel állnék elő hogy fegyver vért kovácsolás.
Az a gondolatom támadt, hogy jó lenne ha a kovácsolós karakterek bizonyos pluszokat kovácsolhatnának a már meglévő fegyverekhez. Ezeknek a pluszoknak a mértéke attól függhetne, hogy amióta a kovácsolást tanulta mennyi szintet lépett. Pl 3. szinten tanult kovácsolni, 4. szinten már + 1 et kovácsolhatna a sebzésbe, vagy a vért védőjébe, és 2 szintenként nőne a plusz, idő és anyagráfordítással. És esetleg tárgyi feltételekkel lehetne alkalmazni. Pl hozzákovácsol egy kristályt, és akkor a mágiavédelem lehet + os. Ha aranyrögöt akkor a támadás... A meglévő pluszokat viszont elveszítené a fegyver ... Így nem lehetne kombinálni és túl durvítani. Viszont jó lenne ha a piacon árulva megmaradna és láthatóvá válna, meg nevet lehetne adni neki. Pl "XY elf kardja" Remélem tetszik az ötletem. Lenne még pár
Nekem tetszik,de a piacon továbbra is vesszen el az extrája el tudnád adni a piacon kívül is a fizetés csak részletkérdés és simán megoldható