View Single Post
  #187  
Old 10-26-2012, 18:50
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post
minden fajnak vannak előnyei és hátrányai kivétel az embernek.lassan a felsoroltak az összes hátrányt az előny részére szeretnétek át terelni.legyen toliban is erősebb,legyen hadiban is erősebb meg a tanyái is legyenek lassan elf szintű.szerintem így is túl erősek a tolija nem kell ezen erősiteni.ha egy hadi-toli gnóm átlopja a 14-15%ék kocsmájával egy félelfet ott tényleg gondok vannak.a félelfezést is meg kell tanulni szerintem,nem egyből már esősiteni mert nem értek hozzá és ez igy túl gyenge.egy ork hogy szerez pénzt például.nagyon még lopni se tud úgy mint egy félelf.neki áll termelni például,de aki lusta termelni az vessen magára szerintem
Senki nem mondta, hogy egy gnóm átlopja a felest, sőt előtted már leírták, hogy még véletlenül se gondoljon erre senki. Azt pedig röhejesnek tartom, hogy egy félelf termeljen. Tolvaj, az ég áldja meg. Tudjon már lopni a termelőktől. Cserébe ha a termelő átépül, akkor az meg szét tudja csapni. De jelenleg sem lopni nem tud érdemben, sem megvédeni magát. Ne keltsünk olyan illúziókat, hogy ez másképp lenne.

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Van egy marha nagy különbség, gnómmal nem lehet tekit lopni.

Ha már erősítés, szerintem a feles varijait lenne érdemes erősíteni, mert abból nagyon sok kell egy nyomas felesnek és így a varik sokat is zabálnak.

Amúgy szerintem semmi szükség rá, hogy hadilag erősebb legyen. Ha valami akkor már inkább arra érdemes elmozdulni, hogy több zsákmányt tudjon szerezni a lopással, ezért megérje tartani.
De, hogyan tudna lopni? A tekik védettek*, a pénz védett, kábé minden védett. Max a kezdőktől tud elhordani ezt-azt, de náluk meg nem sok minden van, ráadásul elég zavaró ezzel elvenni szegények játékkedvét folyamatosan.
Szóval a kérdésem, hogyan tudnád lehetővé tenni neki a lopást?

*600 heki alatt a hadisok 90%-a gnóm, vagy óriás. Tőlük nem lehet elhordani ugyebár. 600 heki fölött pedig már ellehetetlenül egy félelf élete.
Reply With Quote