View Single Post
  #8  
Old 06-09-2009, 08:51
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
És azért az igaz Ati, hogy kevesebb tp járjon a térképes küldiért mint a tollasért, de, hogy a térképes csak 500 tp-t adjon azért azt kicsit keveslem

Szerintem, ha keveset is ad, a rá fordított idő miatt legalább 1000-et, de inkább 1500-at kéne, hogy érjen, bárhogy is nézzük (még akkor is, ha valaki tudja, hol a térkép, mit kell csinálni, stb.)
Igazából azt nézem, hogy a küldetésekért nem is fix tp mennyiséget kéne, hogy kapjon a karakter...Minden küldetésnek lenne egy %-os értéke, és annyival növekedne a karakter tp-je. Ez így elsőre nagyon hülyén hangzik, hogy "persze, és majd 50K tp-nél megcsinálja az első küldetést." Ha akkor csinálja, akkor nem fog jól kijönni, nem lesz kenyere, nem lesznek alap fegyverei, amit megkap a bölcstől, stb.
Ezért, én olyat tudnék elképzelni, hogy a kenyeres küldi 2% tp növekedést, az egeres küldi 3% tp növekedést, a térképes küldi 5% tp növekedést, míg a tollas küldi 10% tp növekedést eredményezne.
Nem nagyon lehet kikerülni szerintem a küldetéseket, mert azok nélkül:
- unalmas
- sokkal nehezebb
...még akkor is, ha később jelentősen több tp-t kapna a karakter a küldetésekért.

A %-kokon amit írtam, persze lehet finomítani, csak az irány miatt írtam párat félig-meddig hasra ütés szerűen

Várom a véleményeket