View Single Post
  #8  
Old 01-14-2008, 16:33
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
a helyzet, hogy angolban volt, de az illetőt ismertem annyira, hogy tud magyarul mert előtte már mnt-t kötöttünk és ott kiderült hogy tudunk mindketten tehát ez nem lehet gond, ráadásul nem is ő jelentett és jksz indokkal lettem kitéve...
és igen, pont erre gondolok amit mondasz. számtalanszor küldik el emberek a gömbjüket, stb. ami infó kiadás magadról tehát lehetne kivágni őket, vagy a dipóban, ha megírod, hogy ork vagy pl azért is mehetne.
nyitsz új topicot akkor?
igen, amint kitalálom hogy hová, mert ez segítség lenne, de nem új játékosoknak, és több játék közben felmerült kérdésre vonatkozna, nem csak 1-1 kiemelt esetre, például:

sokáig káosz volt , hogy privátot lehet e magyarul írni külföldi verzióban, senki nem tudta igazából hogy lehet e. nem régiben olvastam vlahol hogy mivel külföldi nyelven van a játék, ezért az adminok is külföldi nyelvűek ( ez életszerű) , viszont ha te tibetiül írsz, akkor ki tudja mit írtál, azaz nem lehet moderálni, persze ha nem tudják elvileg elolvasni, akkor nem is kéne moderálni, hiszen senki nem tudja elolvasni, de ez már más kérdés, szóval azt hiszem nem lehet idegen nyelven írni, csak ami a játék hivatalos nyelve