View Single Post
  #847  
Old 11-15-2014, 16:47
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ati,
Megneztem a kezdok sugojat
Konnyen ertheto es meg kepek is vannak benne!
Csak hamar veget er es hogyan tovabb? Mert ugye aki meg nem jatszott nem biztos erti egeszjeben mivel kellene folytatni, vissza hivni nem lehet ezeket az ablakokat, igy szepen ettol magukra vannak hagyva, hogy olvassak a sugot.
Na innentol kellene valami meg, nem artana az elso 3 nap vissza ugrananak ezek a sugo oldalak, vagy amit en partolok, egy jatekosokbol osszetett segito vagy ahogy ti nevezitek partfogo rendszer. A kulso forumon is el lehet ezt erni de akkor oda kell valahogy terelni oket.

Masik otletem az lenne, hogy a bonusz alatt nem lehetne megoldani egy masodik 'napi kerdes' jellegu bonuszt? Minden nap megjelenne egy uj kerdes amire a valaszt meglehet talalni a sugoban. Pl. Hany max tabija lehet egy orknak, mi a vedo es tamado erteke elitnek, hany runat termelnek a templomok minden korben, hany %-al tobb tekercsed lehet a tudos szemelyiseggel? stb... 5K arany a helyes valasz jutalma vagy amit akarsz adni erte. Regieket nem zavarja mert nem fognak foglalkozni vele, de egy uj jatekosnak segitcseg lenne ez is. Megnezi a kerdest es ha nem tudja fejbol a valaszt megkeresi a sugoban.

Mert par napja arra gondoltam nyitok en a kulson egy ilyen jellegu temat a kezdo alatt, de ugye nem mindenki regel kulson, es bonuszt sem kapnanak, es mi allitja meg egy regi jatekost, hogy beirja a valaszt?

Utolso kerdesem ez a kezdo sugo az angolba is bekerult?
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: