View Single Post
  #845  
Old 11-12-2014, 14:35
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Egy-ket dolog felutott bennem.

Szerintem nem lehet csak arra szamitani hogy egy jatek szajrol szajra terjed.
Azert kellene valami kampany az interneten is.
Mert jo ha beirod a jatek nevet, persze elojon, de aki meg nem jatszott nem tudja mi a jatek neve, en barmikor beirtam, hogy online strategia jatek vagy barmi mas keresot, a hodito meg sem jelenik a tobbiek kozott. Nincs ra keret, hogy idonkent ha nem is allandoan, de valami nagyobb hirdetes felutne a netet, hogy amikor valaki rakeres a leiro szavakra a hodito beugorna?

Masik, mikor lesznek kijelolve segitok? Vagy meg mindig nincs eleg uj jatekos?
Szerintem az a 100 kerdeses kitolto lap nem abrazolja valaki tudasat.
Aki jatszik egy ideje mind megtudja valaszolni egy kezdo kerdeseit. Mert ugye miert nem tudok kepezni, miert mennek el a seregeim, miert tudnak 50x meglopni kerdesekre nem kell profinak lenni.
A legnagyobb problema szerintem, hogy nincs ki felkarolja az ujjakat. Nincs ki megszerettese veluk a jatekot. Uj jatekosokat tart karral kell fogadni, nem terelni a kulsore ahol bongesszek ki ha a sugoba nem talaljak. Nagyon embertelennek es hidegnek tartom ezt.
Regen voltak mindig moderatorok es segitok, errol miert mondtunk le? Sokkal melegebb a fogadtatas amikor ereztetik, hogy torodnek az emberrel.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote