View Single Post
  #6  
Old 04-24-2008, 19:09
N.a.t. N.a.t. is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 242
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

sziasztok.

itt az eset, amiből én ki tudok indulni.
Velem történt meg, nem tudok más magyarázatot találni rá, csak a baráti maluszt.
El tudom képzelni hogy ez is novemberben lett bevezetve,csak kimaradt valahogy a súgóból.
(Köszönöm a topikot, megelőztél vele.)

Másolat a diposzösszenetekből:

"Off:
Akkor leírok egy konkrét sztorit. Nevesítem hogy követhető legyen. Én legyek pld Lajos :P
Fellépés előtt sikerült a szövimnek (legyen Béla) kivágatnia magát 168ra. Letelt Béla 168a, védtük az oriját amennyire tudtuk. Majd eltelt pár nap, és nekem is sikerült kivágatnom magam 168ra. Majd pár óra múlva a harmadik szövim (legyen Sanyi) is kivágatta magát 168ra.
Valaki úgy gondolta hogy sok a pénzem, és azonnal elkezdte lelopni, lefosztani...
Az akkori negyedik szövim (Dezső) erre berágott, úgy gondolta, hogy azt a pénzt ami nálam van, együtt szereztük meg, nehogy már más vigye el. Amúgy is dühös volt rám a 168am miatt, így aztán kilépett, és ott maradtam Sanyival meg Bélával a szöviben, de kettőnkön 168 kör figyelt.
Dezső mf lett.
Ekkor Dezső megpróbálta menteni a menthetőt, és lefosztani engem és Sanyit , hogy a pénz legalább ne idegennél landoljon.
Mindhármunknál több száz milla volt, ebből Dezső fosztott 0-t. Mindeközben persze a vadidegen ori is fosztogatott engem, több száz millákat lerántva ezzel rólam. Az idegen mindig vitt pénzt, az ex-szövim soha.
Közben Dezső megpróbálta Bélát is lefosztani, tőle is 0-t hozott.
Nem tudom hogy mennyi szövetségben eltöltött idő kell ahhoz hogy életbe lépjen a baráti malusz, de az biztos, hogy létezik baráti malusz a legalsó szinteken is."

Pontosítottam a sztorit, volt egy téves infó a birtokomban, bár a lényeget nem befolyásolja.

Last edited by N.a.t.; 04-24-2008 at 19:53..