Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #19  
Old 02-05-2007, 23:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
B verzió, minden csopiban fellépési föld felett mallusz a sorozatütésekre.
Ezek 98%a jksz, szóval a hibahányad meglehetősen kicsi lenne.
Nem olvastam teljesen érdemben a témát, és most sok-sok másik van nálam soron, úgyhogy nem is folyok nagyon bele, de erre muszáj reagálnom...

Nemrég említette valaki, hogy volt egy ilyen ütéssorozat, és tuti jksz, merthogy messziről is volt ütve.

Na most ha ezt még meg is gátlod, akkor mégjobban kiéleződik a mostani helyzet, hogy felmegyek a topba, nem tartok semmi sereget, mert úgyis messze vagyok mindenkitől, aki támadna. Ott termelgetek, katonát képzek, akármi. Egy friss 200 hekis ország ne tudna ugyan ütni, mert védelmem az nulla, de mivel messze is vannak, meg védve is vagyok, kizárt, hogy bármi bajom lehetne belőle.

Ha egy ilyen országra 20 kör kell, hogy rámenjek, akkor rámegyek 20 kör alatt, de beverem 5x... Spt, a szövijeimnek is szólok. És tuti átütjük, mert hiába 20 kör az út, olyan minimális katona kell, hogy védelmem az otthon marad bőven, nem kockáztatok semmit.

Sőt, ilyen (nulla katonás) országtól érkezett már "panasz" is, hogy jajj szegényt megtámadták, és ellehetetlenítik a játékát... Ez nyilván nonszensz, tessék tartani védelmet...

És most itt nem ötödik szintről van szó...
__________________
Hódító * Queosia