View Single Post
  #20  
Old 02-12-2006, 17:03
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Hé, azé Ákos meg Eminem hogy jön egy lapra? Én nagyon kedvelem Ákost, meg a Bonanzát is még anno, na de Eminem? lehet szeretni azt is, csak akkor ne mondd, hogy a szövegéért... Különben is meg van a véleményem az összes ilyen igénytelen, gyorsan meggazdagodott, semmit nem csináló csak baromságokat összehordó igénytelen "zenészről". Ja és igénytelenek is...:-D Ákos ráadásul nem csak volt a top-on.
bocsi, kb 3 eve nem tudtam otthon normalisan korulnezni, ugyhogy fogalmam sincs, van-e Akosnak uj zeneje, szama, cd-je... sajnos. ha van, lecci ird meg. koszi.

egyebkent nem ertem, miert ne lehetne szeretni ket (ill. az en esetemben joval tobb) teljesen kulonbozo mufaju eloado zenejet, szoveget? nem akarom Eminemet vedeni, nem is fogom, mert mindenkinek sajat dolga hogy eldontse, szereti-e vagy sem; de en at tudom erezni a mondanivalojat... ennyi.
es ha mar itt tartunk, szeretem meg a ATB-t (nem a szovege miatt :P), ami megint egy teljesen mas mufaj; szeretem a Matrix zenejet, ami megint egy teljesen mas mufaj; vagy peldaul szeretem meg az instrumentalis zeneket..ami megint teljesen mas. Sot, a klasszikusokat is. Ugyhogy igazodj el rajtam, sok sikert
Reply With Quote