View Single Post
  #1153  
Old 01-13-2014, 17:50
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Köszi, szerintem nem gyenge pusztítást lehet így véghezvinni, pláne megbújva a pontlista sűrűségében.
Közel azonos értéken annyi. Messzebbről akkor kevesebb. Egy hadi vándor keze pedig sokáig elér. Ki pazarolná erre a készültségét, hacsak nem megtorol valamit? Mészárlással kiszámoltad már, előre támadva a katonai egységek hány %-át lehet lenyomni egyszerre? És az 4 körönként ismételhető. Hátra támadva se rossz az arány szerintem. Általában egyszerre 2 sereg befér. Ja és te automatikus védelmet kapsz, míg a félelf a mészárok ellen semmit. Pedig ott se ártana valami kis automata védelem vagy hatás csökkenés.

Egy másik topikban, ahol arról volt szó, hogy egy területben erősebb szövi nagy hátrányban van az alatta levővel szemben, a következőt írtad:
"Ezer es ezer lehetosege van a felso szovinek nyerni... Ezert ez egy strategiai jatek...."

Ha a félelf ellen forgóba küldöd a sereged, nincs is otthon egység, akit gyilkolni lehet. Szóval ez nem akkora probléma. Ráadásul a te morálod meg az övé ellenkező irányba fog mozogni.

Bocsi az OFFért, de ha már a durva dolgokról van szó, nemrég 1 körben nem figyeltem a pénzt, nem volt elég a zsoldra, erre egy nyilas zöld 100%-os emelkedésből két nyilas pirosra váltott egy kör alatt és le is esett 1%al. Zuhant egészen 90%-ig, amíg egy körben pár nyertes csatával vissza nem fordítottam. Ez volt durva . A katonák, akiket minden körben fizetek, hogy legyen mit hazavinni a családnak, 1 kör kieséstől kicsit durván demoralizálódtak. 1%-ot esik, az rendben van. De legalább az irányát ne befolyásolja, pár ezer arany hiánya.

A módosítást én már várom.
Reply With Quote