View Single Post
  #24  
Old 01-16-2015, 15:27
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mindenki volt kezdő.. nekem sosem ment el a kedvem, csak azért, mert egy új tagnak segíteni kellett.. legutóbbi klánomban elég sok kevesebb tapasztalattal rendelkező tag volt.. 1 évig még így is ütögettünk..
Egy mf leütése max akkor 0 kihívás, ha nem tud, vagy nem akar játszani.. Nem harcoltam gyenge szövik ellen, csak én gondolkoztam is néha és nem adtam fel 1 bekapott ütés után.. (Persze nem azt mondom, hogy minden esetben van esélye az mfnek, ha ugyan olyan tapasztalt a szövi, mint az mf legalább annyi tartalékkal rendelkeznek, és ők vannak alul, akkor valószínű bukja.. de az távolról sem igaz, hogy csak gyenge szövi ellen van esélye egy jó mf játékosnak.. )
Attól, hogy az mfet erősíted, ugyan úgy ki fog kapni, ha most is kikap.. hacsak nem úgy akarod erősíteni, hogy egy szövi be sem tudja verni.. ahhoz csak gratulálni tudnék
Nyilvan nem a vegletekre kell gondolni..1 mf 40% ot kap a haderohoz... a szoviben 3x50%.. a tultoltesrol mar ne is beszeljunk.... szoval nem azt mondom h az mf legyen erosebb a szovinel hanem h picit lehetne segiteni.. azta 40% ot kicsit megdobnank par jo szemelyiseggel vagy nagyobb szorzoval akkor sztem tobb ember jatszana..

Nezzetek meg. Minden csoportban full ures a diplomacia.. mf ek meg szabin...

Lattal te mar mfet a B topjaban 1000 korig??? Ugy h nem csak mntsek voltak korulotte???

Nem kene mindenbe csak belekotni. Ez matematika 140% sokkal kevesebb mint a 250% ( ha szovis max sereget nezunj 1 orira vetitve..) es a tovabbi taktikai huzasokrol h varis ori tolis ori stb nem is beszelnek...

Ha az mf jatszhatobb lenne biztos paran visszaternenek a jatekba.

A kezdokkel nincs baj.. de a debil jatekosokkal van.. aki kezdo es ertelmes annak hamar elmegy a kedve ettol a jatektol. 10 eve osszeszokott szovetsegek. Also csopotban tekiiro orszagokkal... eselytelen. Felzarkozni nem lehet mert az elony az konstans.... ha elkezd irni tekit 1 evig akkor az ellenfel is ir parhuzamosan 1 evig... nincs olyan h felzarkozas.

En tartalek es tekiiro nelkul is siman elmegyek B ig. De ott mar semmire se megyek egyedul.. ezek a tenyek
Reply With Quote