View Single Post
  #23  
Old 01-15-2015, 12:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
énis végigmegyek mf-el... de egy szöviben van 3 régi tag, a 4. abbahagyja, felesznek egy ismeretlent és a másik 3-nak elmegy a kedve a játéktól, mert az új tag annyira agyatlan...
amúgy meg az mf rohadtul nem erős... nem tudom te milyen gyenge szövik ellen harcoltál, de egy normális szövinek 0 kihívás egy mf-et leverni...
Mindenki volt kezdő.. nekem sosem ment el a kedvem, csak azért, mert egy új tagnak segíteni kellett.. legutóbbi klánomban elég sok kevesebb tapasztalattal rendelkező tag volt.. 1 évig még így is ütögettünk..
Egy mf leütése max akkor 0 kihívás, ha nem tud, vagy nem akar játszani.. Nem harcoltam gyenge szövik ellen, csak én gondolkoztam is néha és nem adtam fel 1 bekapott ütés után.. (Persze nem azt mondom, hogy minden esetben van esélye az mfnek, ha ugyan olyan tapasztalt a szövi, mint az mf legalább annyi tartalékkal rendelkeznek, és ők vannak alul, akkor valószínű bukja.. de az távolról sem igaz, hogy csak gyenge szövi ellen van esélye egy jó mf játékosnak.. )
Attól, hogy az mfet erősíted, ugyan úgy ki fog kapni, ha most is kikap.. hacsak nem úgy akarod erősíteni, hogy egy szövi be sem tudja verni.. ahhoz csak gratulálni tudnék
__________________
same old song..
Reply With Quote