Thread: 1A események
View Single Post
  #13673  
Old 09-06-2013, 09:36
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Emlekeim szerint nem is volt. Mint ahogy szetdoballas sem. En a hienaba nem szolok bele az mindenkinek a sajat dolga en a sajat reszemrol nem szoktam maximum ha nagyon szukseges de mar arra sem emlekszem mikor volt ilyen. Multkor mar en is szoltam a klantarsaknak, hogy vaci eseteben tulzasba esnek...

None neked meg csak annyit, hogy amikor kis hektaron harcoltatok 8an kb 4 orszagunk ellen, olyan szinten el lettetek verve, hogy ilyet reg latott az A csoport es foldben sem johettetek ki jobban mint mi mert boven alattunk vegeztetek pontba. Maximum anyagilag usztatok meg olcsobban, mert tulero ellen kell a penzkoltes ha eredmenyes akarsz lenne. Az tetszett a legjobban mikor az orkunk fullra kitamadt es anelkul, hogy tudta volna mennyi es mekkora sereggel jonnek a serege kb 80%at elengedte o bevert ti meg pattantatok vagy 10sereggel
Aha.. 500 heki pluszban voltunk a végén.. Akkor összeadtam.. Tartalékról nem is beszélve az harmada lehetett, mint amit ti elvertetek.. Mondtam sokat hibáztak srácok, de legalább, aki maradt tanult belőle, meg kiderül az ki nem elég aktív ahhoz, hogy maradjon..
__________________
same old song..
Reply With Quote