View Single Post
  #736  
Old 10-18-2013, 11:17
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Szerintem lop naponta egy feles 20-25milla értékben. Mert egy szövis tekiíró normál csopiban 200 hekin ennyit szed össze. Ráadásul, ha a tekíró elindul felfele az addig felhalmozott tartaléka csak fogyni fog. Törpe persze ahogy megy feljebb és drágul a nyers úgy gazdagszik. Ehhez képest a feles simán összelopja ezt az összeget ráadásul közben halad is. Persze lehet hogy tévedek, mert jó pár éve játszottam felessel utoljára.

Fentiektől függetlenül nem gondolom, hogy oltári hülyeséget írtam volna.

Nem akarom gátolni a Tomkával való kibontakozásodat

Továbbiakban nem érdekel a téma, azt sírtok ki amit csak akartok, majd alkalmazkodunk a változásokhoz.
Szerintem nem ismered a szavak jelentését, amit használsz.. a legkönnyebb nálam nem az, ha folyamatosan aktívan lopkodnom kell, azzal szemben, hogy elég napi egyszer belépnem és ugyan annyit, vagy többet szerzek, ráadásul kevesebb kockázattal..
tekiíró annyit ír, ami elég neki, vagy a forgó országának 4 csoportra..
szerintem most jó esetben a feles max annyit lop össze, ami neki és szövetségeseinek a haladási költsége.. tehát, ha harcba keverednek meg lesz lőve.. arról nem beszélve, hogy elsők között a felest ütöd ki egy szöviháborúban.. (persze nem mondom, hogy nem lehet felessel nagy tartalékot összeszedni, szerencsével, vagy nagy aktivitással, de az a játékosok nagyon kis részét érinti, és utóbbi pláne jóval több "munkát" jelent, mint a törpe)
Ha el is olvasnád, amit írok, lehet picit előrébb lennénk
Igazából csak egy kérdésem van feléd.. szerinted miért van ilyen kevés félelf (főleg a fenti csoportokban), ha olyan szuper faj?
__________________
same old song..

Last edited by none; 10-18-2013 at 11:19..
Reply With Quote