View Single Post
  #98  
Old 04-21-2007, 04:14
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Az egésszel 2 bibi van, de soha nem érti meg senki. A szövim akivel megtörtént nem kispályás, és ezeket amiket itt mondtok, meg mondani fogtok mindet kizárta.

Először is figyeljetek oda, mit írok. GARANTÁLTAN nincs. Nem azért mert ő felvásárolta. Egyszerűen szimplán nincs. Nincs mit felvásárolni. És közlöm, mivel emiatt napokig gondunk volt, hogy a csopiban egy nap alatt nem termelődött annyi, hogy akár csak az országának a 20% felépülhesse.

Másodszor 57E pontja volt amikor rámentünk és pontosan 57E-5heki pontja volt miután bevertük. Mindenfél bontás épülés kizárva (természetesen fokozással kompenzálhatta, ezért mondom, hogy nyersi sem volt.) Amúgy az illető másnap szabira ment.

"Nem ez az egyetlen módja ugyanis, teljesen üres piac mellett is megoldható ez, bár talán költségesebb, mint a piacos megoldás..."
Nem tudom ez a módszer mit takar, mert még soha senki nem világított rá. Se játékos, se senki! De pontváltozással nem járhat! Se nyersfogyasztással.
Magyarán, ha lehet úgy játszani ebben a játékban, hogy 57E-s oritól 5hekit lehet csak hozni alulról, és erre több módszer is van, akkor itt némi gondok vannak szerintem. És a súgót ki lehet dobni.

Amúgy még azt megemlíteném, hogy az illető nagyon nyugodtan üldögélt 57E ponton hetekig. Mi meg alatta szintén hetekig (egy szabisra vártunk, aki nem tudom mit hitt magáról). Aztán eccer csak nekimentünk minden előjel nélkül.

Az egész ügyben a support részéről állandó és folyamatos mellébeszélést kapunk.

Lac000, te se várj mást a te ügyedben.

Felvetettem, hogy a románnal is gondok lesznek, nemcsak az angolban. Semmi nem történt. Nos hát már kezdődik. Ebben az ügyben sem várok már semmit.

Talán azt kéne felvetnem, hogy milyen a játék szempontjából jelentéktelen, de kényelmi szempontból előnyös változtatást javaslok. Azzal mindenki foglalkozna.
pea
Reply With Quote