View Single Post
  #18  
Old 07-26-2010, 17:17
Totya&Törpe's Avatar
Totya&Törpe Totya&Törpe is offline
Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én a problémát a hatalmas termelők puszta létezésében látom.

És nyilván abban, hogy ezeknek az országoknak az ottlétére és folyamatos működésére nagyon sokan hagyatkoznak. Így néhány országgal befolyásolni lehet azt, hogy mások mennyire aktívan játszanak.

4éve kezdtem kb játszani akkor került bevezetésre a nehezebb fedezés és hogy nem mind a 8db sereg megy felfele csak 1 többi lefele stb dolgok....
ezidáig sikerült oda eljutnom hogy van rengeteg országom és akad mind 4db szinten termelő országom...
és nem úgy kezdtem hogy hopp ide egy termelőt vagy huh minek van itt határ miért nem mehet fel mindenki....nekiálltam 200 hekin termelni hogy tudjak miből orikat felvinni és megvédeni magam mert senki nem segített vagy adott pénzt venni meg nem volt miből(vagy fel se merült)
aztán ahogy haladtam mindig vkivel összeakadtam aztán jóbarátok lettünk
szép lassan megtanítottak játszani
majd kitűztem egy célt és amiatt játszottam mekkora előnye volt ellenem bárkinek aki már régebben játszott akkor is léteztek nagy termik mindenhol
és mégis elértem amit szerettem volna mert küzdöttem érte hazsnáltama diplomáciát nem sírni jártam állandóan a fórumra hogy jaj xy lelopott + beütött mikor ez a játék lényege (tisztelet akivételnek)
Reply With Quote