View Single Post
  #101  
Old 08-05-2010, 08:35
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Na így ennek semmi értelmét nem látom. Ki nem .... le, hogy reggelig nem képez, nem eszik, vagy nem varázsol a klánjának egy tagja?
Az lenne a lényeg, hogy ha "Gipsz Jakab" 6 ra melózni megy akkor ne kelljen szétcsesznie a pihenését egy helyzet miatt ami kihat a klántársaira is ha úgyis ott rontja a levegőt a klánvezér 1 kor.
Ha erre Gipsz Jakab felhatalmazza előzően a Vezérét.

Ha a katonapiacot a vezér nem érheti el akkor szerintem hagyjuk az egész javaslatot, mert úgysem ezzel az opcióval fognak élni, hanem belépnek.

Volt már velem olyan, hogy egy hódos barátom este-éjszaka telóról megvédte a szövijét jííashelpet küldve.
Szerintem nem azon kellene vitatkozni, hogy ezt lehet-e vagy sem, hanem azon, hogy milyen módon, és milyen mértékben.

Ha a klánvezér nem fog tudni valós katonai segítséget nyújtani egy klántársának, aki az élethelyzete miatt nem, vagy csak nagy áldozat árán tudna megjelenni, akkor inkább legyen kuka az ötlet.

És itt nem az a cél, hogy harcolhasson helyette, lentebbi szinten se támadsz a szövid helyett, de viszed a seregét, ha akarod, és ha megengedi

ErdelyMagyaria gondolj bele a következőbe!
Te vagy a klánotok egyik legerősebb hadisa, tanyafree, jó katmorállal.
Ott ülsz 10-45-től a vállalati értekezleten, ahol a részlegvezető éppen maszírozza a golyóitokat.
Erre 11-08 kor jönne a telefon, hogy:-Vazze ránk állt a Lompos Bt, van a "disznóknak" vagy 70% barakkja klánszinten, meg 7% tornya. Kinyomod, erre jön sms ben
Vegyél be toronyíjj felett lovast, mert a Te meg a Tótottó seregeivel fogunk szembetámadni, Gazsi van gépnél, Ő fog bebontani 1500 épületet, a fényestekintetű Vezír meg küldi a seregeiteket.

És mi történik?
Miközben olvasod az sms-t az osztályvezetőd azt mondja- (miután épp 3 perce ropogtatta meg a golyóidat a csak 91%-os minőségi eredmény miatt)

"ErdelyMagyaria döntse el, hogy dolgozni jött be, vagy telefont maszírozni! Ha nem teszi el azonnal, holnaptól egész nap matathat rajta!!!"

Erre Te elteszed a zsebedbe. A Lompos Bt jól beveri a klánodat, ti Tótottó seregeivel támadtok, de az kevés lesz ,mert nem tudtál belépni.
És veszítetek 4500 hekit! Az egész csapat veszít, mert nem tudtál netközelbe kerülni.
Miattad került szívóágra 6 klántársad is!

Érted már, hogy mi ennek a javaslatnak a legfontosabb része?






Talán az, hogy nehogy már előtérbe helyezze bárki is a játékot a munkájának? Mindenkivel előfordulhat, hogy nem tud géphez ugrani, ne az legyen már, hogy egy jó klánhoz olyan kockákat lehessen csak bevenni, akinek se élete, se családja, csak a játék mindenek felett nem?
Ezt bele kell kalkulálni egy csatába, és nem az a megoldás, hogy szegény nem tud géphez jönni hajnal 3kor, majd én veszek neki lovat, átszavazom magamra a vezérséget és indulok támadni. Jelenlegi helyzetben egy tízfős klánnak nyugodtan megszervezheti 1ember a klántámadást, anélkül hogy anarchba kerülne emiatt, és intézheti a védést is egy szembejövetel esetén.
Szerintem ez nem jó.

Last edited by RRRrrr; 08-05-2010 at 08:35.. Reason: (én pont ilyen kocka vagyok, de azért nem mindenki az:))
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to RRRrrr For This Useful Post:
Sponsored Links