View Single Post
  #9  
Old 11-12-2012, 23:53
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Én tekercsben és egységekben szoktam tartani a pénzem, fajtól és egyéb körülményektől függően.

Viszont akkor amit nem értek. Ha szerinted normális dolog az, hogy a vagyonomat nem lehet ellopni, akkor mire valók a tolvajok? Miért teszi ki a játék jelentős részét a lopás, ha valójában nem lehet lopni*. És mi értelme van egy izgalmas stratégiai játékot olyan szintre lebutítani, ahol többet ér az, hogy hány hónapig írok tekercset, majd rohanok az újabb szemért, mint az ügyesség-aktivitás-és még sorolhatnám. Rengeteg sokkal egyszerűbb, szürkébb játék van a hódítónál. Biztos, hogy le akarunk süllyedni ezek közé? Mert jelenleg masszívan oda tartunk.

*Két faj a nyolcból, csak a haszonszerző tolvajakciók miatt van. Az ember és a félelf, ez a fajok 25%-a.
ezzel nem értek egyet. szerintem a tolis fajok nem csak haszonszerzésre lettek kitalálva, sőt.. tud ártani és infózni is.. de gondolom ezt nem kell magyarázni

és ha azt mered állítani, hogy ez a játék egyszerű és buta akkor nem sok igazi harcban lehetett részed. annyi összetevője van, hogy meg sem tudnánk számolni.
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post: