Thread: Minden ami 1/A
View Single Post
  #15  
Old 01-26-2006, 22:39
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Wanax
Zoli: Most komolyan... Te lacc eselyt arra hogy valaki megtudja tamadni a klanotokat???
Valoban szep eredmenyt ertetek el... de kb azt varjatok el hogy a forma1-ben a 10 eves konstrukcioval erjenek el dobogos eredment!

Sokat valtozott a jatek es rengeteg lehetoseg nem all rendelkezesre a feltorekvoknek, ami nektek megadatott! Ezt talan be kellene latni!!!
Nem sertesken irom ezeket!
Erdemes lenne ezen elgondolkozni, es nem olyan fellengzos hatassal irni azt hogy: "Igaz több mint 1 éve nem siekrült senkinek sem bevernie minket"
Nem volt fellengzős, szerintem. Sőt el kell áruljam bárki megteheti, hogy bever minket. Manapság van olyan lehetőség, ami csak akkor kezdődött, mikor mi még elég picik voltunk. Simán lehet felfedezgetnie mindenkinek és volt egy szép kis csoport, 5-6 oriból, akik nagyon jól jöttek fölfelé (együtt), de valamiért elakadtak és nem azért mert be lettek ütve, vagy mi gonoszkodtunk, egyszerűen mintha megunták volna. Ez mellett sajnos mindenki a fejébe vette, hogy minket kell bevernie és fűvel-fával MNT-t köt mindenki (hogy majd együtt öszefognak blabalbla stb...), ez viszont a játékot öli meg, jó hogy nem lehet beérni minket ha az 1M pontos klánok, nem ütik egymást, meg a 2M pontosak, így valóban szinte lehetetlen.
Valóban kevesebb a lehetőség, bár csak egyetlen lehetőség nincs az pedig a túltöltött sereg. Meg a részarányos foglalás is nehezíti a dolgot. Nos ezeket maguknak találták ki pont azok, akik veszélyben érezték magukat, Baba, Wand és én voltam a legnagyobb ellenzője ezeknek a változtatásoknak. Senkit sem érdekelt és csak le lettünk hurrogva, tehát most marad a 10 éves konstrukciós forma 1-es autó, amit a konstruktőrök maguknak köszönhetnek.
Reply With Quote