View Single Post
  #7  
Old 07-27-2010, 17:49
Sataniac's Avatar
Sataniac Sataniac is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 39
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
A betegség sem mondható érdemi fegyverténynek a kezében, hisz ha az ember rákészül az ütésére, akkor orkkal bőven tud annyi barakkot tartani, hogy biztos legyen a siker és pikkpakk meg is gyúgyuljon a felépült kórházakkal.
Kell alá a szövi, viszont ha összahangolt játékról beszélünk, ami azért A-ba elvárható akkor 1 gömbbel és 1 éplistával a hulla gyakorlatilag terminátor. Több mint 2 hónapja nem játszom, de amikor bejött én azt tapasztaltam, hogy napi 2-3 ütés simán megvan... ami elég gyors haladást biztosít. A gyújtás pedig abszolút nem para, csak ésszel kell felépíteni. Sőt ha belegondolsz kell a fenének ház, 4 körre kell népesség (amíg ütsz), annyi időt pedig kibírsz féllábon is.

Háborúban pedig azt tapasztaltam, hogy inkább ki sem jönnek hiába vagy üres. Egy kliens kijött. Ennek az lett az eredménye, hogy gyakorlatilag 50%-ra bontottuk, mert betonelf kivételével NINCS faj ami megfogja a hullát (azért az elfek sem mindig...). A betegségre pedig némi koktél és gyújtás beteszi az ajtót.

A házak miatt pedig az építész nagyon melegen ajánlott :-D
Reply With Quote