View Single Post
  #8  
Old 10-03-2006, 08:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Van egy kis prolémám az országaim azonosításával, ha valaki tud kérem segítsen!Szóval megkaptam az azonosító kódot, de amikor belépek az orimba ezt látom:

"Kedves játékosunk! Az anarchista csoport alsó 3 szintjén szintenként 90 napod van arra, hogy feljuss a következő szintre. Ha ez alatt az idő alatt nem sikerül fellépned, akkor a játékot elvesztetted. Te már több, mint 90 napja kezdted a játékot. Mostantól csak a Feljutás, a Súgó, a Beállítások és a Kilépés menüpontokat éred el ebben az országban. Ha megfelelsz a feljutás feltételeinek, a következő szinten a 90 napos idő nulláról kezdődik. Az anarchista csoport alsóbb szintjein 90 napnál több időt játékban csak VIP tagjaink tölthetnek el. Ha nem felelsz meg a feljutás feltételeinek, országodat a Beállítások menüpont alól újraindíthatod, vagy ha erre nincs lehetőséged, ugyanitt törölheted."

Ezután gondoltam, hogy fellépek, de mivel nem tudom azonosítani az országot, ezért azt nem engedi! Teljesen tanácstalan vagyok, mit csináljak?

A játékot ezzel az országgal már elvesztetted. Vagy újraindulsz az adott szinten -- feltéve, hogy nem 5. szinten vagy --, vagy más lehetőség nem nagyon van. VIP lehetsz velük, és akkor a 90 napos limit nem él, de ezt igazából csak emiatt nem ajánlanám.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote