Thread: Elmenő seregek
View Single Post
  #1  
Old 07-20-2008, 18:55
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default Elmenő seregek

Sziasztok!

Előszőr is egy kérdést vetnék fel:
Hogyha nekem jön haza a támadóseregem, pont annyi, amennyinek hely van, és veszek a piacról sereget, és (!)azokat is elküldöm támadni(!), akkor melyik seregből és mennyi katona megy el (tegyük fel, hogy mindkét seregben csak paci van...)

Illetve, ehhez kapcsolódóan nézegettem a súgót, és találtam egy kis pontatlanságot (ez a kevésbé lényeges része a témának...)

Idézet a súgóbol:

"Ha több egységed van, mint elfér

[...] Ha már nincs országodban katona, aki elhagyhatná a hadseregedet, akkor a támadásra (vagy segítségnyújtásra) kiküldött seregedből távoznak a katonák. A seregből távozás sorrendbe ugyanaz, mint az otthoni sereg esetében, vagyis először a sima katonák távoznak, ha továbbra sincs nekik elég hely, akkor a támadók, lovasok, védők, íjászok, majd legvégül az elitek. Ha a katonák nem férnek el, akkor egyetlen kör leforgása alatt sereged akkora létszámra csökken, amekkorának helye van!"

Namármost ugye a VIP-nek a helytartóval állítható, hogy milyen sorrendbe távozzanak a katonák, és szerintem, hogy teljesen tiszta legyen, ezt zárojelben vagy valahogy meg lehetne említeni itt...


Érdemben csak a hsz első részére várnék reakciót, a második részt meghagyom Ati-nak
Sponsored Links