View Single Post
  #68  
Old 03-22-2014, 01:06
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Azert nem gyoztelek meg, mert az nem az en javaslatom volt, Ati irta at a tema cimet. Ha nyomon kovetted a temat biztosan feltunt en aztan biztos nagy elonnyt kovacsolok a kedvezmenyes klanbelepesbol, 500 topkorom van kb jelenleg. Es ha elolvasod a temanyito uzenetet meglatod hogy pont arrol beszeltem, hogy egyeniben problema ez a szabis dolog nem masban.

Es mit kellett volna lepnunk szerinted? 1 oritok volt elol aki lefedte az osszes tavot, igy buntetlenul szabizhattak a tobbiek full egyseggel is akar tanya nelkul. Barmikor elohozhatoak kockazat nelkul szabizhatnak ugy 2-3 evig. egyszeruen csak valtva kell egy orinak tavoloznia. Ez szerinted igy helyes? De oszinten.. NEM ERRE LETT KITALALVA!

Felolem aztan legyen konnyitett fedezes, az en szemszogembol az csak jo lenne tobb oritol tudnek elvenni foldet.. De megsem tamogatom mert igyis eleg tapos a jatek es nekem semmi elvezet nincs abban, hogy 80% barakkal beverek egy elfet aki semmit sem tud ez ellen tenni csak vegignezi.

/1 honap utan a helyzet valtozatlan korulottunk mimdenki szabis./
Te voltál 1. klán tagja én távolról sem.. de nekem kapásból lenne pár ötletem én mit csináltam volna fordított helyzetben..
Az, hogy 1 ori távolozgat az régi szabi mellett miért nem volt megoldható? Ugyan úgy fullra lehet töltve minden ori, csak 3 nap szabival kell kezdeni.. Éjszakai szabi marad, ha 3 nap után bejön az az egy ori, tehát tökéletesen megvalósítható ez módosítás után is..
De, ha ezt vki letolja egyedül 2-3 évig..
Szerintem, már 1-2 hónap után sem tudnád összeszedni a tagokat, ha vki rátok áll hirtelen.. De ettől független ugyanúgy megoldható marad a jelenlegi módosítás javaslat után is..
Kérdésedre válaszolva, szerintem ezzel nincs semmi baj.. erre kicsit szerencsésebb esetben 99%os stratégiát lehet készíteni..
De egyébként általában miért lehet ez egy klán célja, hogy egy ember maradjon bent a többi meg szabin? Fejtsd ki, miért is olyan hihetetlen jó dolog ez az adott klánnak?
Én max támadás előkészítésre látom használhatónak, morál ne essen le, aki lengette, lovak bent legyenek stb, igazából max kényelmi dolog, különösebb jelentőségét nem látom, hogy attól kéne félni ez lesz az általános..
__________________
same old song..
Reply With Quote