View Single Post
  #61  
Old 03-20-2014, 11:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyu View Post
nem feltétlen alvásról volt szó ami miatt nem tud valaki vissza jönni akármi közbejöhet,persze nyilván minek mész szabira indokkal lehetne maszatolni a dolgot, de ez így már annyira meglesz keverve hogy csak na. Ezek a dolgok be lesznek vezetve a mostani heti 1 klánütés viszafog esni 2-3 heti 1 klánütésre mert teljesen meglesz ölve a klánütés, mivel a következő lépcső az hogy a rendszer küld egy üzenetet az ellenfélnek hogy klánütés alatt leszel készüljetek fel időben és ne érjen meglepetés. A Meglepetés klán ütések is teljesen értelmét vesztik mert nem lehet kivitelezni az új javaslatok miatt. Dehát ez is csak a nagyoknak jó, aggodalomra semmi okuk.
Biztos vagyok benne, hogy ha 14 és fél évig kibírta mindenki a 72 órás minimum szabit, akkor ezután is ki fogja bírni az A-ban az, aki nem arra használja, hogy pár órára nyugiban tudja az országát.

Erről a rendszerüzenetről hol olvastál? Itt a fórumon biztosan nem. Én legalábbis nem találkoztam ilyen javaslattal, és ennek a javaslatnak sem része semmi hasonló. Szerintem csak valamit elnéztél. Olvasd el újra azt a javaslatot kérlek, ahol ezzel találkoztál.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links