View Single Post
  #14  
Old 06-09-2009, 09:42
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha elsőként megtanulod, akkor annyiba kerül. És miért ne tanulnád meg elsőként, ha utána kapnál cserébe többezer pontot? Így is kapsz érte 500-at. Egy tanulásért cserébe 20 pont híjján 3 tanulás. Csak a hülyének nem éri meg.
Nos. Sokkal gyorsabb megölni pár mobot, mint ebből a küldetésből összeszedni 500 tp-t. Szerintem egyáltalán nem éri meg, csak ha van még több küldetés is, amihez keresés kell...És milyen több ezer tp-t kapna?? Egy ezret ajánlottam. Nem sokkal több, mint amennyit most ad. Ha 1K elnne, akkor sem tanulnám elsőre meg, mert kb 20 perc megcsinálni, mert elfogy az mp, és olyan kis szinten ráadásul alig töltődik. Ha 1500 lenne, akkor is csak elgondolkodnék rajta, kb akkor érné meg első küldetésként felvenni. Szóval szerintem az 1000 reális...


Igazából ezért is lenne jó a %-os rendszer
(Amúgy meg, amit írtál, hogy majdnem 3 tanulás, az a mostani 1,3-as szorzós rendszerben van. És ugye, ennek a változtatása olyan lesz valószínűleg, hogy az elején a mostanihoz lassabb, később meg gyorsabb fejlődés lenne. Tehát még kevésbé éri meg a küldetés...Bár, biztos átírod a küldetésekért kapott tp-t, ha a fejlődési görbe változik...)