View Single Post
  #13  
Old 12-15-2010, 08:31
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
nekem A-ban soha nem a hiénázással volt gondom,ha lehetőségem volt általában én is mentem főleg magas hekin.ami nekem gondot okozott anno az a hiénára épülő klánok létezése.hónapokon keresztül nem látsz tőlük semmi akciót csak hiénát!!pedig aktívak és pénzük is van bőven.nekem egész pontosan ettől fordult fel a gyomrom
nem csak rébuszokban beszélek konkrétan a Csak egy maradhat és a Hanyatlás volt ez két kis szivemcsücske
mondjuk ez már elég régi történet,de számomra azóta is rajta vannak az "ütni kell őket ha lehet" listán.
Én személy szerint nagyon felkaptam a vizet a múltkor a Hanyatlás klán tagjaira és azóta a klánt is biztattam hogy igen üssük őket. Hát elcsodálkoztam hogy gyakorlatilag 0 az a játéktudás ami náluk van és ha nem hiénázásról van szó egyszerűen labdába se tudnak rúgni. Szóval a pénz meg az "ingyen föld" nem minden kedves Hanyatlás
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post: