Thread: 1A események
View Single Post
  #14014  
Old 10-21-2015, 18:49
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Tudom, hogy rajtam kívül senkit nem érdekel, de szeretném, ha nyoma maradna.

Tegnap és ma 3 ország lefordult A-ból, akiknek szeretnék egy kis emléket állítani, mert 100%, hogy nem lesznek olyan magasságban soha többé, mint a fordulás pillanatában:

Társaim, Lamedon (#552658) (Föld:18.464 hektár, elf kereskedő, Szint kezdése: 2006-07-10 10:55:11) és Walls of Jericho (#175029) (Föld:18.563 hektár, törpe gazdálkodó, Szint kezdése: 2009-04-04 13:38:36). Nagyon sok időt játszottunk együtt, segítve egymást, örültünk a jónak és sírtunk a rosszon. Köszönöm nektek, hogy a Vezéretek lehettem!

Lefordult az én országom is, Olympique de Marseille (#194195) (Föld:18.521 hektár, elf tudós-gazdálkodó, Szint kezdése: 2008-01-30 22:14:17) 51.106 játék kör után. Nagyon sokat és sokáig gondolkoztam ezen, míg meghoztam a döntést, mert majd 8 évvel ezelőtt fellépve rengeteg időm és munkám volt az országban, amit sajnáltam veszni hagyni. Nem beszélve arról, hogy közben B-ben "csak" az első helyre kellett feljutnom két országommal. A klánom vezéreként soha nem voltunk topklán, soha nem volt nagy klánütésünk (az újjáalakulás után semmilyen), de mindig jól éreztük magunkat. Jó néhány országon segítettünk, hogy elérje a leforduláshoz szükséges értéket. A legnagyobb méretünkben 8 milla feletti értékkel is rendelkeztünk. Sajnos társaim lassan elkoptak, családjuk és gyerekük lett, ahogy hamarosan nekem is, így botorság lett volna elvárnom tőlük azt az elszántságot, ami 5-6 éve még nem volt probléma.

Nézve a jó oldalát, most lett egy újabb, igazából játszó országom + mennem kell a többivel A-ba kicsit játszogatni. Olyan magasságokba, ahonnan lefordultam per pillanat nem gondolkozom.
Remélem, ezzel ahhoz is hozzájárultunk, hogy A-ban a nem játszó (pl. mi) országok miatt beálló torlódás kissé enyhült.
Nagyjából ennyit szerettem volna.
Köszönöm!
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: