Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #310  
Old 06-10-2013, 23:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
én próbáltam annyira irronikus lenni, amennyire csak lehet. E szerint énis úgy gondolom, hogy túl sok védelmet ad az a néhány bank... főleg nagyobb hektáron. 200 hekin legalább kell 10%-nyi bank, hogy rendesen védve legyél, de 3-4000 hektáron? 20 bankot tartani nem nagy kunszt... ha oda is kéne 10% bank, hogy a pénzem védve legyen,akkor már meggondolnám, hogy mennyit tartok bent...

ha akarom magamnak azt a luxust, hogy bármikor sereget cserélgessek 1500 hektáron a B csoportban, vagy akár orrba-szájba eressszem a lovasaimt támadás után, akkor bizony kelljen már valami kockázatot vállalni ennek fejében, vagy nevezzük áldozatnak... valamit valamiért...
Így sem lehet elf klánokat beütni, egyéniben tanyás elfet is kb csak ork üti át.. tehát továbbra sem érzem, hogy jobb lenne a játék tőle.. persze jól átgondolt formában lehet, de arra lassan semmi esélyt nem látok, hogy megvalósuljon..
A tolik átlopják részben a bankokat arról beszéltünk, de hogy bárki átlopja azt nem támogatom, mert az rosszabbá tenné a játékot, nem jobbá..
Bár őszintén szólva, én addig nem látom értelmét a módosításnak, míg nem áll meg, vagyis inkább fordul vissza a játékosok fogyása..
__________________
same old song..
Reply With Quote