Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #304  
Old 12-14-2012, 17:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
A 4-5ször annyi toli az nagyon-nagyon sok. Ezzel egy 8% kocsmás gnómot sem tudnék átlopni 30% kocsmával egyszer sem. (És akkor a helyezésbeli különbséget bele sem számoltam.)

De az, hogy csak a félelf és ember tudja átlopni, az korrekt. A 20% talán kevés a kicsit, mert a pontérték különbség is jelentősen megkurtítja a zsákmányt. Szerintem egy 30-40% még beleférne. Ha a lopkodó közvetlen közel van, akkor bár nagyot akaszthat, de könnyen meg lehet torolni rajta. Ha biztonságos távolból lopkod, akkor meg jóval kevesebbet is hoz.
(OFF:Vagy ha annyira félti valaki a pénzét, akkor tartson a szövetségben egy óriás-varázslót. Így talán megjelennek újra a csak-varázsló országok.)
kezdjük ott, hogy nagyon elhalt ez a téma is
szerintem simán jó az a 20%, mivel ez leginkább b topban vagy feljebb igaz, amit mondasz, hogy közelből meg lehet torolni, alsóbb csoportokban vagy b aljában is simán lehet 1-2k pontra és jó pár körre..
(de lehet picit több pl 30%, de akkor jó lenne ha pl toliarány is beleszólna, kicsit bonyolítja, de tényleg csak toliknak segítene.. úgy értem, ha 5-ször annyi tolija van 30%át lopja át a banknak, ha 2szer annyi, akkor csak 10%ot közte meg lineárisan változik)
de szerintem legjobb a 20% azt ki lehet használni és reagáni is lehet rá jobb esetben.. tehát nincs egy "én nyertem" lehetőség a toliknál
__________________
same old song..
Reply With Quote