Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #301  
Old 11-08-2012, 09:56
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
A probléma ott van, hogy te is, mint néhányan, a támadást hasonlítod a tolizáshoz, de a támadásra az embernek minimum egy órája lehet reagálni, a lopásra meg kb semmi..
a 8% kocsma A-ban szinte lehetetlené teszi az elfek beütését.. (amit én továbbra sem értékelnék..)
Szerintem nem a való élethez kell hasonlítania a játéknak, ha az a játszhatóság rovására megy, az A pedig nem igazán játszható bent tartható pénz nélkül..
Nekem az tetszene/lenne elfogadható, ha 1-2 faj(félelf, ember) tudná átlopni a bankok egy bizonyos %-át (~20%-ot), ha 4-5-ször annyi tolival rendelkezik, mint az ellenfél.. (pl a félelf faji sajátossága lenne, az embernek meg a faji varázslatba kerülne be..)
Az A-ban bent lévő pénzeket is csak akkor tudom lelopni, ha van 2-3szor több tolim (vagy támadóértékem) Tehát kéne a tolisnak legalább 15-16% kocsma..

Ezzel rendkívül meggyengül a támadó ereje.. Teljesen normális kompromisszum...

Az egy óra reagálás meg szerintem nem jó példa.
Tegyük fel én vagyok az ork, beverem a félelfet földre. neki mennyi idő azt visszaszerezni sereg nélkül?
Aztán tegyük fel én vagok a félelf: lelopok egy orktól pénzt. Tegyük fel 2 yardból elhozok 200 millát 1200 hektáron.

a kettő közül szerinted melyikből érződik nagyobb kár ???
Reply With Quote
Sponsored Links