View Single Post
  #11  
Old 08-18-2011, 10:30
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Ezekbe nem gondoltam bele. Sokszor jelentett számomra kényelmetlenséget az állandó ki-ki tekintgetés és számolgatás, gondoltam beírom, hátha másnak is.
A nyersi piacon van ennek szerintem leginkább jelentősége.
A legnagyobb probléma, hogy mi legyen a más áru-csoportonkat érintő pénzzel.
Hát, egyszerű, jelezzen a rendszer, hogy ennyiért van, ennyibe fog kerülni, folytatja-e a raktárhelyek feltöltését? Ennyi

Továbbra is azt gondolom, hogy ez nem egy rossz javaslat, csak kicsit pontatlan, dehát ne nekem kelljen már mindent kitalálni... azért vagyunk itt, h beszéljük meg, nem?
Ha alapjában véve az elképzelést jónak vélitek, akkor jöhetnek a javaslatok, ha meg nem, akkor kérek lakatot a topicra és kész.
Nem kell túl bonyolítani semmit.
Köszönöm
milyen ki-ki tekingetésre célzol? elég egyszer megnézni mennyi fér a raktáradba a piacon jelzi neked éppen mennyi van és addig veszed ameddig el nem éred azt a számot amit előzőleg megnéztél. semmi komolyabb matematikai művelet nincs benne 5 osztállyal egyszerűen elvégezhető művelet.

még jó, hogy a nyersi piacon van ennek legfőképpen jelentősége máshol nem is lehetne ha a raktárak töltéséről beszélünk....

én úgy gondolom, ez alapjában véve egy felesleges, átgondolatlan és rossz javaslat.
Sponsored Links