View Single Post
  #7  
Old 02-02-2011, 12:10
Totya&Törpe's Avatar
Totya&Törpe Totya&Törpe is offline
Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Átkerültem Anarchba így kezdődött, aztán 1 gépről 2-en játszottunk öcsémmel és mondták hogy normálba ez így nem királyos így gondoltuk kipróbáljuk anarchot)
Tetszett hogy ha éplista kellett elövettem egy tolist, ha gömb akkor varist.
Y-ba sok időt töltöttem termelgetéssel hogy tudjak több orit is kiépíteni és feljebb vinni.Aztán M-be tök jókat lehetett csatázni full tele volt a csopi.Az akkori vezetéssel tárgyalva az orikat határőrségre használva vihettem fel termiket.Aztán haladtam tovább H szinte tök üres volt anno nem volt piac. Így az nem jött be.D-be nagyon magas volt anno a lépésküszöb 12-13k heki lehetett de célom volt 1ori lefordítása ami sikerült is.Aztán még többet akartam, mellette M-be sok termim lett. Csopi egy részét már én vittem közbe sok embrrel ismerkedtem meg és nagyon sokat köszönhetek Íf-nek megtanított játszani. Belas is sokat segített.Célom volt többszemes orik létrehozás mind fejvadász mind vérdíjas mind sima.Ezenkívül M csopi piacának biztosítása termelők normális felépítése H-ba piac létrehozása és hosszabbtávú D csopi rendberakása.Ezek 95%-ba sikerültek is igaz 5-6 éve játszom sok energiám van benne ,de most ahogy van kezdem unni nem lehet normális csatázni fedezéssel haladni ok egy bizonyos határig de hogy már lassan y-tól D-ig fedezned kelljen vicc...
régen 1nap alatt felütötted a jó kis orkod M-be ma örülsz ha tudsz ütni vkit
Piacokra nem lehet senkinek panasza korrekt árak vannak ..csak az új emebrek lusták hetekig hónapokig teki írni vagy bármit tenni hogy legyen egy alapjuk elindúni és sok orival játszani.Nincs jobb mint 10-20orit 1xerre vinni és ütni majdnem mindenkit )
Mostanság nem sok időm jut játékra elkezdtemb a fősulit...de ha több játékos lenne tuti azért többet lennék és akár 1orit véve is haladnék de így hogy csak belépek fedezni beépítem és fedezek lássuk be sok értelme nincs
Ezeken kívül iszonyat jó bandát ismertem meg akikre bármikor lehetett lehet számítani és sose bántanám őket
Sztem ez a legfontosabb amiért még most is játszom
__________________
"Ha Hitler megtámadja a poklot, én szövetségre lépek az Ördöggel!"

Winston S. Churchill

"Csak az igazi barát figyelmeztet rá, hogy maszatos az arcod."
Reply With Quote