View Single Post
  #6  
Old 02-02-2011, 10:24
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Azért kezdtem el ott játszani, mert átraktak anarchba. Mindenki mondta, hogy fúúújjjjjjjjjjjjjjj anarch, ehh, csaló jksz-esekkel van tele. Első felindulásból töröltem is az eredet IceWind Dale orit, de Blingdestone-t meghagytam. Adtam egy esélyt anarchnak, mert azt láttam, hogy aki átkerül töröl is onnan.

Elkezdtem játszani ott, először egy, majd több országgal. Elkezdtem fórumozni, megismerni a társaságot. Ekkor pár dolog motivált. Elismerjenek anarchban és hogy beilleszkedjek ebbe a közösségbe. Sikerült beilleszkedni, regeltem is le sorban az országokat, ez idő tájt normált nem igazán vettem komolyan.

Megismertem úgy jupit, hogy M-ben kétszer beföldeltem a próba, teszt törpéjét, erre megfenyegetett, hogy H-ból nem fogok többet lépni. Erre leregeltem még pár országot és Totyától megvettem m-ben satya45001 és jason bourne országokat. És szövisként léptem H-ba

Közben egyre aktívabb lettem fórum és megismertem a társaságot: totya, jack, ancsa, if, Hami és még jó párat.

Közbe folyt a regelés láz és a harcolgatás, jól is ment akkor még az első három szinten, D-ben magas volt az egyszemeseknek is még a top és célpont is alig volt. De akkortájt még több játékos volt és az első három szinten lehetett haladni.

És nem tudom mennyi idő után, de én voltam az első új anarchos, aki teljesítette a két szem. követelményeit. Legalábbis ezt mondta jupi és úgy emlékszem jack is.

kb. 5-10-20 országot vittem akkor egyszerre.

De aztán valamiért elkezdett fogyni anarchban a létszám, már nem az okozott sikert nekem, ha 10 országgal szétütök pár, pár 10 oris emberkéket, hanem az, ha 3 országot viszek és úgy jövök ki győztesen ezekből a párbajokból. Mostanában egyszerre max. 2 országot viszek. Pl. Enahban inczit is egy orival ütöttem, miközben körülöttem volt vagy 10-15 országa...

Mostanában viszont fenekestül felfordult az életem és csak a fontos országokat viszem, hogy minél több személyisége legyen.

Anarch akkor lenne újra olyan hely, ahol mindenki jól érezné magát és lennének harcok is, ha a hódosok többsége megértené, hogy ANARCHBAN NEM CSAK CSALÓK ÉS JKSZ-ESEK JÁTSZANAK!!!!

SZERETEM ANARCHOT, SZERETEM A RÉGI PÖRGŐS ANARCH FÓRUMOT ÉS A TÁRSASÁGOT. Én ezért játszom még ott. Sőt, jobban szeretem, mint a normál csoportokat.

Last edited by Hex; 02-02-2011 at 12:06..
Reply With Quote